Dzieła Kasi wykonane własnoręcznie. Zwykle na drutach, tylko czasem na szydełku.
Kategorie: Wszystkie | SZYDEŁKOWA CHUSTA TURKUSOWA
RSS
czwartek, 28 lutego 2013

Czapa z uszami

A to mój drugi synek- pożyczony od siostry:) On uwielbia spacery i na szczęście nie choruje jak moje dzieciaki. Dlatego potrzebował czapy ochraniającej i uszy i poliki. Więc dostał taką właśnie czapę od cioci Kasi. Jemu się podoba, a Wam?

 

Kominiarka 2

Tagi: czapka
21:22, weronika1123
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 26 lutego 2013

Króliczek

Wkrótce święto takiej jednej Małej Księżniczki. Z tego powodu szyje się dla niej coś do przytulania. Na razie to golas ale mam nadzieję zdążyć dorobić sukienkę. I oczywiście zaprezentuję na B.

Tagi: maskotka
23:25, weronika1123
Link Dodaj komentarz »

Szydełkowe kwiatki

Takie robię kwiatki-broszki. Na razie są zwykłe i może mało wymyślne, ale pracuję nad tym. Dokształcam się i obiecuję rozwinąć w tej dziedzinie. Cieszą się jak na razie sporym zainteresowaniem. Na zdjęciu robótki sobotnio-niedzielne.

Tagi: broszka
23:18, weronika1123
Link Komentarze (1) »

Słodki MIŚ

Tego Misia zrobiłam dla syneczka. Jestem z niego niezwykle dumna nie tylko dlatego, że wyszedł całkiem całkiem jak na pierwszą dzierganą zabawkę, ale głównie dlatego, że mój maluch polubił go strasznie. Każdą noc śpi razem z nim, a to przecież największa pochwała ;).

Tagi: maskotka
23:12, weronika1123
Link Dodaj komentarz »
środa, 20 lutego 2013

 

Najbardziej lubię robić chusty. Wychodzą różne trójkątne i kwadratowe, grube i ażurowe. Wszystko zależy od wizji i wełny jaką akurat dysponuję. Wolę je robić na drutach, ale bez szydełkowego wykończenia zwykle się nie obchodzi. Tu nieduża chusta brązowa. Zrobiona z mojego ulubionego koloru, niestety nie znalazła jeszcze właściciela :( 

Tagi: chusta
22:31, weronika1123
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2
PustaMiska - akcja charytatywna