Dzieła Kasi wykonane własnoręcznie. Zwykle na drutach, tylko czasem na szydełku.
Blog > Komentarze do wpisu

Niebieski sweter

Kolejnym skończonym wyrobem jest sweter z włóczki TULISA. Kolorystyka bardzo mi się spodobała: niebieski w kilku odcieniach, beżowy oraz czarny. Zakupiłam więc 6 motków po 100g i wzięłam się do pracy. włóczka tulisa

Sweter robiłam podobnie jak poprzedni, na prostych drutach rękawy, reszta na drutach z żyłką. Plisę i całe wykończenie robiłam od razu. Wprowadziłam nowość - sweter zakładany bez guzików z zaokrąglonymi bokami.

włoczka tulisa gruba

 

Wszystko robiłam jedną nitką. Tym razem przymierzałam co chwila i udało się zrobić bez poprawek. To też u mnie nowość ;).

gruby sweter na drutach

Sweter wyszedł dość dopasowany, ładnie się układa. Początkowo miał być ciut inny - z kapturem. Ale oczywiście miałam za mało włóczki :(


piątek, 10 lutego 2017, kasia8008
Tagi: sweter

Polecane wpisy

Komentarze
2017/02/12 20:23:16
Bardzo ładny ten sweterek!
Podziwiam osoby robiące na drutach, mnie to trochę nuży, chociaz dawniej robiłam duzo na drutach. Zanim skoncze jeden sweterek to przychodzi mi sto innych pomysłów do głowy i często odkładam na później.
Teraz lubię robić różne drobiazgi i to mi sprawia przyjemność.
Pozdrawiam.
-
2017/02/21 16:10:50
Dziękuję za wpis ;)
Dla mnie Pani prace wyglądają na dużo bardziej czasochłonne, ale oczywiście są piękne. Dla mnie szydełko to trudny temat.
Ja też niestety więcej rzeczy zaczynam niż kończę ",)
Pozdrawiam
KnD
PustaMiska - akcja charytatywna